Знання –це наша зброя!

8 вересня у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбулася урочиста лінійка з нагоди вручення стипендії міської ради. Почесним гостем свята були міський голова Радько Віктор Іванович та начальник відділу Заїка Тетяна Володимирівна.

Цього дня вітали тих дітей, хто своєю працею, розумом, творчими здобутками принесли славу Лохвицькій територіальній громаді, стали на першу сходинку свого зоряного обрію, показали глибокі та міцні знання, свою творчість та наполегливість на Всеукраїнських конкурсах, фестивалях, олімпіадах.
За вагомі результати навчальних досягнень стипендії міської ради отримають три учениці школи.
• Дерев»янко Марія у 2022-2023 навчальному році стала переможцем обласного етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у двохномінаціях «Література» (керівник Ігнатьєва Наталія Анатоліївна) та «Історія України і державотворення» (керівник Костоглод Людмила Анатоліївна), а також посіла друге місце у обласному конкурсі «Ми діти твої Полтавщино. Вивчаємо віхи твої» (керівник Костоглод Людмила Анатоліївна).
• Малиш Анна стала призером змаганнь із розв’язування задач, шостої олімпіади – геометричної творчості ім.В.А.Ясінського (керівник Бандур Аліна Олександрівна) та Обласного конкурсу «Здорове життя – успіх буття» (керівник Булда Наталія Григорівна).
Щиро вітаємо стипендіатів, їх керівників та бажаємо подальших успіхів!
Знання –це наша зброя!
Разом до Перемоги!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу, Методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Додати до закладок постійне посилання.