Єдиний національний урок “Безпечна дорога додому”

З метою запобігання травматизму внаслідок дорожньо-транспортних пригод та привернення уваги здобувачів освіти до правил поведінки на дорогах 17 травня 2023 року у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 2 було проведено єдиний національний урок “Безпечна дорога додому”. Під час якого школярі повторили основні правила для пішоходів та відпрацювали навички безпечного руху на дорозі.

Учні 1-7 класів ознайомилися із видами дорожніх знаків, сигналами світлофора та регулювальника, грали в тематичні ігри, розв’язували ситуативні задачі, відгадували загадки, вчилися читати дорожні знаки.
Учні 8-11 класів здійснили моніторинг пішохідних переходів, проаналізували причини ДТП за участю пішоходів, ознайомилися із правилами надання першої медичної допомоги, повторили правила переходу дороги та правила керування велосипедами .
Бережіть своє життя й здоров’я, неухильно дотримуйтеся Правил дорожнього руху!
Не забувайте про власну безпеку та безпеку інших учасників дорожнього руху!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.