До Дня вишиванки

Вишиванка – це наша національна гордість. Ще з сивої давнини відомо, що вишита сорочка є символом здоров’я та краси, оберегом щасливої долі та родової пам’яті.
За традицією вишита сорочка передавалася з покоління в покоління, з роду в рід як родинна реліквія. Цей український оберіг пройшов крізь віки й нині символізує чистоту почуттів, глибину безмежної любові до Батьківщини.

18 травня у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбувся День вишиванки.
Дрес-кодом дня була вишиванка, і,з самого ранку, вся школа замайоріла різнобарвними візерунками української вишивки.
В акції «Вишиванка єднає українців» взяли участь не лише учнів, а й усі вчителі та персонал школи. Протягом дня було проведено безліч виховних заходів даної тематики. Учні школи читали вірші про вишиванки, брали участь у флешмобах та фотосесіях, виконували творчі роботи з елементами української вишивки. І як результат, окрім вираження своєї національної та громадянської позиції – позитивні емоції, піднесений настрій, відчуття гордості за приналежність до українського народу.
Тримаймо стрій РАЗОМ!
Україна понад усе!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота. Додати до закладок постійне посилання.