Чарівне свято Новий рік у школі

Новий рік – період чудес, свято радості, щастя та очікування чогось нового і неймовірного. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса. А Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди, навіть в умовах карантину.

Всі учні нашої школи з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками, яскраво-казковим балом-маскарадом та, звичайно, веселим хороводом навколо красуні-ялинки.

З 28 по 30 грудня у закладі відбулися свята – новорічні ранки та дитячі корпоративи.

Кожен захід пройшов неперевершено і яскраво, подарував масу приємних емоцій. Заходи були нетрадиційними і для дітей стали цілковитими сюрпризами, які їм приготували класні керівники. Несподіванками для учнів початкової ланки стали ігри, вікторини, танцювальні хороводи біля ялинки та солодкі подарунки, які приготувала для дітей  Лохвицька міська рада. Всього 134 учнів 1-4 класів отримали солодкі подарунки.

Учні середньої ланки зустріли Новий рік на класних корпоративах.  Святкові постановки , вікторини,  розважальні програми – не весь перелік новорічних забав, які вони готували разом зі своїми класними керівниками.

Діти учасників АТО,із малозабезпечених родин, з неповних сімей (по втраті годувальника) та відмінники навчання отримали солодощі від ПП Зрібняк Т.О.

Хоча цього року святкові заходи для учнів відбулися без участі батьків та в межах класів, діти співали пісень, танцювали, грали в ігри та весело і гамірливо провели час.

Закінчились свята позитивним настроєм, адже у ці дні навіть дорослі вірять у чудеса.

Вітаємо всіх із прийдешнім  Новим роком і бажаємо творчої наснаги, натхнення і наполегливості в усіх починаннях!

Опубліковано у Агенція новин. Додати до закладок постійне посилання.