За результатами проведення Олімпійського тижня у школі

Щоб  навчити цінувати власне здоров’я,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом у школі щороку, у вересні, проводиться  Олімпійський тиждень.   До заходів протягом тижня долучається весь педагогічний колектив школи.

Цього року Полтавське відділення  Національного олімпійського комітету України нагородило колектив школи за активну участь у проведені Олімпійського уроку і Олімпійського тижня та сприяння розвитку олімпійського руху на Полтавщині грамотою та подарунками (книгами про історію Олімпійського руху, учнівськими щоденниками із символікою Олімпійських ігор, спортивним інвентарем).

Така відзнака стала приємною несподіванкою для колективу школи, адже всі спортивні змагання, які проводяться у закладі, викликають у дітей бурю емоцій. Дітям дуже подобаються заходи змагального характеру, що дають можливість проявити свої здібності всім учасникам освітнього процесу. Це допомагає  залучити якомога  більше дітей  до занять фізичною культурою і спортом.

Опубліковано у Агенція новин. Додати до закладок постійне посилання.