Пам’ятка із безпеки життєдіяльності під час літніх канікул

Дорогі діти, щоб із вами не трапилося біди  під час  літніх канікул, виконуйте наступні правила:

1.1. Перебуваючи на вулиці й ставши учасником дорожньо-транспортного руху, чітко виконуйте правила дорожнього руху.

1.2.Завжди  виконуйте правила пожежної безпеки.

2.3. Завжди виконуйте правила з попередження нещасних випадків, травмування, отруєння тощо.

2.4.Заборонено перебувати біля водойм без супроводу дорослих. Виконуйте правила безпечної поведінки на воді.

2.5.Категорично заборонено перебувати біля будівельних майданчиків, кар’єрів, закинутих будівель.

2.6.Категорично заборонено вживати алкоголь, наркотичні засоби, тютюнові вироби, стимулятори.

2.7.Уникайте вживання в їжу грибів.

2.8.Обережно користуйся електроприладами вдома, не залишай їх без нагляду ввімкнутими.

2.9.Під час грози, сильного вітру, шквалів знаходьтеся у приміщеннях.

2.10.Не підходьте на вулиці до обірваних, обвислих проводів, або проводів.

2.11.У випадку знаходження маловідомих предметів терміново повідомте дорослих або відповідну організацію, не торкайтеся їх і не намагайтеся  їх знешкоджувати самостійно!!!

2.12.Виконуйте правила безпеки життєдіяльності під час самостійного перебування вдома, на вулиці, у громадських місцях….., правила попередження правопорушень та насильства.

2.13.Не розмовляйте  й не вступайте в контакт із незнайомцями, · не підходьте до автомобілів із незнайомцями.

2.14.Перебувати без супроводу дорослих на вулиці дітям до 10-ти років можна до 20 год, до 14-ти років – до 21 год, до 18-ти років – до 22 год.

2.15. Не вчиняйте дії, що можуть призвести до правопорушень.

2.16.Виконуйте правила запобігання захворювань на грип, інфекційні й кишкові захворювання, Дотримуйтесь карантинних заходів (у разі не закінчення пандемії)

2.17.При виникненні надзвичайної або аварійної ситуації слід

– Не панікувати, не кричати, не метушитися, а чітко і спокійно виконувати вказівки дорослих.

– Слід зателефонувати батькам, коротко описати ситуацію, повідомити про місце свого перебування.

– Якщо ситуація вийшла з-під контролю дорослих, потрібно зателефонувати до служб екстреної допомоги за телефонами:

101– пожежна охорона;

102 – міліція;

103 – швидка медична допомога;

104– газова служба;

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

1. Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються.
  2. Постійно нагадуйте про правила безпеки.
  3. Пам’ятайте, що Ви несете відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей.

Бажаю гарних канікул!!!

Опубліковано у "Школа сприяння здоров'я". Додати до закладок постійне посилання.