До Дня книги рекордів Гіннеса

Багато людей у певний момент замислюються про те, як вони могли б увійти в історію. Хтось хоче піти в політику, щоб змінити світ, хтось – податися у спорт і стати всесвітньо відомим. Але є й менш тривіальні шляхи: наприклад, потрапити до Книги рекордів Гіннеса.
Сьогодні з нагоди Дня книги рекордів Гіннеса здобувачі освіти Лохвицької загальноосвітньої школи за ініціативи учнівського самоврядування встановлювали власні рекорди-2023.

Під час заходу діти за допомогою QR-коду дізналися про створення енциклопедичного інформаційного довідника «Книга рекордів Гіннеса» та найцікавіші рекорди світового та всеукраїнського рівнів. А експертна комісія визначила рекордсменів:
• Найвищий учень школи- Коротенко Максим -193 см;
• Найнижча учениця школи – Горошко Олександра -108 см;
• Найдовша коса- Гужеля Анжеліка -82 см;
• Рекорд у жонглюванні м»ячем – Терно Гліб – 114 разів;
• Рекорд у стрибках через скакалку – Титаренко Оксана – 236 разів.
Рекордсменів шкільної книги рекордів Гіннеса -2023 визначено, а уся шкільна родина продовжує розвиватися та працювати над удосконаленням своїх здібностей та можливостей.

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Учнівське самоврядування. Додати до закладок постійне посилання.