#Flowers4school

Наприкінці минулого року наша школа стала учасником Всеукраїнського благодійного освітнього проєкту від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України Flowers4school.

1 грудня 2022 року учні разом із учителькою біології Булдою Наталією Григоріївною висадили цибулини тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів та інших цибулинних квітів. Ця подія стала для дітей справжнім святом!
Нещодавно із цибулин з’явлися соковиті, насичено зелені пагони і розквітли дивовижно красиві квіти. Здобувачі освіти радіють, що власноруч змогли виростити прекрасний квітковий рай на шкільних клумбах і свято вірять в те, що краса врятує світ і принесе ПЕРЕМОГУ в Україну!
Щиро дякуємо керівникам із Нідерландів та головному організатору благодійного проєкту – найбільшому в Україні інтернет-магазину для саду та городу Florium.ua за красу та радість, подаровану дітям!

Опубліковано у Агенція новин, Без категорії, Виховна робота, Учнівське самоврядування. Додати до закладок постійне посилання.