Участь в акції «Зігрій захисника»

Учні Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів№2 об’єдналися у потужний фронт допомоги армії і роблять маленькі дива, які щодня рятують людські життя, підтримуючи дух військових.
Сьогодні здобувачі освіти долучилися до акції « Зігрій захисника» та взяли активну участь у виготовленні окопних свічок.

Такі свічки стають рятівним джерелом світла і тепла для наших захисників. Одна бляшанка, наповнена скрученим гофрованим картоном і залита воском, горить від двох до шести годин, а її полум’я сягає 30 см , що може освітити й обігріти невеликий простір: окоп чи підвал. За допомогою їх можна розпалити багаття, підсушити одяг і приготувати їжу. Одна така свічка в бляшанці може горіти близько трьох годин.
Кожна свічка, що пройшла через дитячі руки, подарує тепер своє тепло нашим захисникам.

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи, Учнівське самоврядування. Додати до закладок постійне посилання.