Професія та майбутнє: профорієнтаційна робота зі старшокласниками

13 січня 2022 року для учнів 11 класу Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 інспектором сектору кадрового забезпечення Миргородського РВП лейтенантом поліції Підгорною Вікторією Сергіївною та курсантами Харківського національного університету внутрішніх справ рядовими поліції Ошурком Олегом і Мурзабек Веронікою була організована профорієнтаційна зустріч з питань вступу до вищих навчальних закладів із специфічними умовами навчання на денній формі.

Під час бесіди гості ознайомили учнів з умовами вступу до ХНУВС, специфікою навчання та практичною його складовою, організацією дозвілля, спортивних і культурних заходів, особливостями працевлаштування та кар’єрного зростання випускників.
Майбутнім абітурієнтам було презентовано відеоролик, під час перегляду якого, вони мали змогу переконатися, що професія поліцейського – це вибір сміливих, мужніх юнаків і дівчат, готових цілодобово стояти на варті спокою та безпеки громадян.

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Профорієнтаційна робота. Додати до закладок постійне посилання.