Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”

Щорічно з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція “16 днів проти насильства”. У рамках акції учні 2 – класу провели виховну годину “Планета толерантності без насильства” на базі Центру надання соціальних послуг Лохвицької міської ради.

Граючись, учні познайомилися з різними формами насильства. Діти з цікавістю виконували завдання запропоновані соціальним працівником відділення Н. М Настенко, показали свої акторські здібності та вміння декламувати.
Сподіваюся, що толерантність поселиться у маленьких серцях, а бажання робити добрі вчинки і справи стануть щоденною потребою.

Опубліковано у Агенція новин, Без категорії, Виховна робота, Протидія та попередження булінгу. Додати до закладок постійне посилання.