Сковорода-300

3 грудня 2022 року учні  Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 долучилися до Всеукраїнської акції «Сковорода-300» та провели онлайн  виховну годину «Григорій Сковорода – народний мудрець, вчитель, філософ».

Під час заходу школярі мали  щасливу нагоду пройтися стежками життя нашого земляка, дізналися про цікаві факти з його біографії, продекламували  найвідоміші поезії та афоризми письменника, взяли участь у захоплюючій онлайн вікторині  до 300-річчя з Дня народження філософа.

Григорій Савич Сковорода  і через три сотні літ залишається нашим сучасником, чиї мудрі поради допомагають і ще будуть допомагати нашому народу. Долучитися до його мудрості та світлого поетичного слова справа честі і для нас!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.