“Грай за рівність”

Лохвицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 стала вдруге переможцем конкурсу від Klitschko Foundation. У цьому році вчитель фізичної культури Бондар Ольга взяла участь у проекті “Грай за рівність” від фонду Klitschko Foundation,UEFA Foundation for Children.

Вчитель мала змогу представити на розгляд організаторів конкурсу відео- та фотоматеріали з розвитку рухової активності у дітей (змагання із футболу) та проведення роботи щодо попередження булінгу(лекція). Вчитель покроково виконувала всі завдання та отримувала нові знання від організаторів. За результатами конкурсу школа увійшла в 25 кращих закладів України ,за що отримала спортивний інвентар на сумму 17600грн: 20 футбольних м’ячів Adidas та 20 манішок для гри у футбол.

Опубліковано у "Школа сприяння здоров'я", Агенція новин, Виховна робота. Додати до закладок постійне посилання.