Домедична допомога: як учні 10-11 класів вчилися рятувати життя

Метою навчального предмета Захист України (Основи медичних знань) є формування в учнівської молоді життєво необхідних знань, умінь і навичок із домедичної допомоги.
8 листопада на базі Лохвицького медичного фахового коледжу було проведено практичне заняття для учнів 10-11 класів.

Хоменко Ірина Анатоліївна, викладач хірургії, та Лесик Світлана Григорівна, практичний психолог коледжу, цікаво та змістовно провели
тренінг з надання домедичної допомоги. Дівчата мали змогу відпрацювати практичні навички з надання першої домедичної допомогу, зокрема, накладати джгут, турнікет та пов’язку, робити масаж серця та штучне дихання.
Люди часто гинуть тому, що оточуючі неспроможні вчасно надати їм допомогу через відсутність елементарних медичних знань. Тому варто знати, як зберегти своє здоров’я та здоров’я інших людей. Саме такі навички отримали діти.

Опубліковано у "Школа сприяння здоров'я", Агенція новин. Додати до закладок постійне посилання.