# Подаруй_оберіг_солдату

Про маленькі подвиги учнів не пишуть у газетах і не знімають сюжетів. А вони, як і дорослі, допомагають військовослужбовцям як можуть: роблять обереги, пишуть листи, щоб підтримати наших солдатів та вкотре нагадати  : “Тримайтеся, ми з вами!”

Школярі Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 об’єдналися у потужний фронт допомоги ЗСУ і роблять маленькі дива, які  підтримують дух наших захисників.  Учні  вкотре долучилися до акції «Подаруй оберіг солдату» та власноруч виготовили:  патріотичних ангелів-охоронців  і  вимпели у кольорах Державного прапора із наліпками.      Обереги  з найважливішим для кожного воїна надписом «ПОВЕРТАЙСЯ ЖИВИМ!!!»

Найближчим часом усі дитячі подарунки будуть доставлені волотерами на передову.

#РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.