До Міжнародного дня миру

21 вересня відзначають Міжнародний день миру. Це свято покликане змусити кожного не тільки задуматись, але й зробити що-небудь дієве заради Великої Перемоги. Протягом дня у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 проходила  акція «Я обираю МИР», у ході якої класним  керівником Роман О.М.        у 8-А класі була  проведена онлайн година  спілкування «Ми за мирне небо України».

Під час цього заходу здобувачі освіти дізналися про ідею заснування цього дня,

прослухали цікаву історичну притчу про символ миру – білого голуба із віткою оливи та взяти участь у дистанційній онлайн  вікторині.

Восьмикласники залюбки приєдналися до проведення Всеукраїнської кампанії «Голуб миру». Діти виготовили   паперових голубів , на яких   написали побажання для  воїнів-захисників. Усі символічні обереги найближчим часом будуть доставлені на передову військовослужбовцям.

Я обираю МИР!!! А ТИ!!!

Опубліковано у Без категорії, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.