До Дня фізичної культури та спорту

До Дня фізичної культури та спорту у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 відбулися змагання, у яких взяли участь команди 6- А класу «Барси» та 6-Б класу «Вікторія».

У ході спортивної програми  здобувачі освіти взяли участь у таких естафетах:  «Ведення м’яча»,  «Переправа», «Попади в ціль», «Стрибки з м’ячем», «Стрибки з скакалкою», «Конкурс капітанів».  Усі етапи цього заходу  проходили в напруженій боротьбі. Учасники команд демонстрували  свої найкращі якості: повагу до оточуючих, турботу про товаришів, силу, витривалість, кмітливість і терпіння.

Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали спортсмени та їх керівники Олександр Володимирович Шульга та Ольга Віталіївна Бондар. А перемогу виборола команда 6-А класу «Барси».

Опубліковано у "Школа сприяння здоров'я", Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.