День футболу

Футбол —найулюбленіша гра мільйонів людей на Землі, тож не дивно, що Організація Об’єднаних націй запропонувала людству кожного року 10 грудня відзначати свято усіх футболістів та щирих фанів цієї гри.

Учні 7-А класу теж є фанатами футбольної гри, деякі навіть відвідують футбольну секцію. Тому було вирішено відзначити це свято всім класом. А допомогти у проведенні Дня футболу погодився  учитель фізичної культури Олександр Володимирович Шульга . Семикласники підготували   пізнавальну хвилинку, на якій розповіли цікаві факти про футбол, пограли у гру «Спіймай та відгадай!», створили власні неповторні футбольні колаборації .

Під час футбольного дійства діти показали старанність, наполегливість, швидкість сприйняття нових елементів  гри та  сповна відобразили свою майстерність у  футболі.

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Методичне об'єднання вчителів спортивно-естетичного циклу. Додати до закладок постійне посилання.