Klitschkon Foundation «Посилка успіху – 2021»

Учителі фізичної культури Шульга Олександр Володимирович та Бондар Ольга Віталіївна  взяли участь у проєкті  Klitschkon Foundation «Посилка успіху – 2021».

Працюючи над проєктом , вони були учасниками тренінгу, який навчив їх новим методам ефективного викладання та залучення учнів до активного способу життя, занять спортом. Крім цього учителі  залучили здобувачів освіти до  змагань та освітніх лекцій про здоровий спосіб життя, запобігання булінгу та дискримінації.

За результативну  роботу Олександр Володимирович та Ольга Віталіївна отримали cектифікати про закінчення навчання, подарунок  для школи – 12 м’ячів для заняття різними видами спорту та особисті презенти ( футболки, кепки, жилетки).

Вітаємо учителів фізичної культури та зичимо їм подальших успіхів  !!!

Опубліковано у "Школа сприяння здоров'я", Агенція новин, Виховна робота, Методичне об'єднання вчителів спортивно-естетичного циклу, Протидія та попередження булінгу. Додати до закладок постійне посилання.