До дня пам’яті жертв голодомору та політичних репресій

З метою гідного вшанування загиблих від геноциду українського народу та в честь пам’яті жертв Голодоморів з 22 по 26  листопада  у Лохвицькій  загальноосвітній школі І –ІІІ ступенів  № 2  проходив тиждень «Хто не знає свого минулого, той не матиме майбутнього».

Протягом тижня для здобувачів освіти були проведені виховні години « Забуттю не підлягає», уроки пам’яті «Нехай ніколи не вмирають люди», відеопрезентації із використанням документальних матеріалів «Пам’ять не вмирає».

Діти читали вірші відомих українських авторів, присвячені цій трагічній події в історії українського народут, вшанували пам’ять загиблих  хвилиною мовчання та долучилися  акції «Запали свічку».

У шкільній бібліотеці  було презентовано книжкову виставку «Голодомор…», на якій представлена література про геноцид українського народу, спогади та свідчення тих людей, хто у своїй пам’яті крізь роки проніс страждання та біль, спричинені тоталітарним режимом.

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.