Тиждень зарубіжної літератури

У нашому закладі з 15 по 19 квітня 2024 року для учнів було організовано подорож у країну Зарубіжної літератури. Гаслом заходу став вислів: “Читати модно, престижно, корисно!”

Найцікавішими для дітей стали заходи: створення аніме, коміксів, написання есе «Що заважає українським дітям читати?», ілюстрації до улюблених творів із зарубіжної літератури, селфі із літературними героями.
Учні стали активними учасниками конкурсів та ігор «Хто? Що? Де?», «Чарівні перли», «Мандрівка українськими шляхами», «Закодовані казки».
За активну участь у проведенні заходу кожен учасник отримав бонус від учителя.
Мандрівка подарувала дітям приємні враження та купу нових відкриттів у світі зарубіжної літератури!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Додати до закладок постійне посилання.