До Всесвітнього дня Землі

22 квітня відзначається Всесвітній день Землі, найбільше міжнародне екологічне свято, свято чистої Води, Землі і Повітря .Цей день є особливою нагодою поговорити з дітьми про захист навколишнього середовища заради збереження Землі, показати,що кожен з нас може дбати про довкілля.

Сьогодні для здобувачів освіти школи було проведено ряд заходів :
-перегляд презентації до Всесвітнього дня Землі,під час якої діти дізнались про унікальність нашої планети і вплив людини на довкілля;
-вікторину до Всесвітнього дня Землі , де діти показали свою кмітливість,знання,бажання перемагати;
– гру екологічного змісту «Наше місто БЕЗ сміття»,під час якої учні створили екомапу місцевих проблем та описали шляхи їх вирішення;
-започаткували акцію «Ходжу пішки-бережу планету!»

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.