До Дня Збройних сил України

День Збройних сил України — це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Української держави. Це свято хоробрих    військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі  яких, ми можемо почуватися у безпеці .

До Дня Збройних Сил України з метою патріотичного виховання підростаючого покоління у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №2 було проведено ряд заходів. На честь військових  у класних колективах були проведені: акції «Голуб  миру», конкурси «Україна звитяжна» та Уроки мужності «Українська армія – школа мужності». Для старшокласників організовано  військово-спортивні змагання «Захист Батьківщини – святий обов’язок кожної людини».

Вітаємо воїнів, що тримають наше небо та бережуть наш спокій!

Слава ЗСУ!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.