8 вересня – Міжнародний день грамотності

Пройшов тиждень після Дня знань, і ось на порозі чергове свято міжнародного значення, яке також присвячене знанням, освіті та навчанню – День грамотності.

Учні Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 охоче долучилися до цього свята.

Діти 1-4  класів брали участь у мовознавчій вікторині, під час якої поповнили свій лексичний запас новими “довгими” словами, прислів’ями, віршами про мову.

Здобувачі освіти  5-8 класів, у онлайн форматі,  ознайомилися із інформ-досьє ” Грамотність – запорука успіху “.

Учні 9-11 класів відвідали відео урок Олександра Авраменка. Він розповів про помилки, які  найчастіше роблять школярі під час здачі  ЗНО  та  як їх не допустити.  А ще з його уроку старшокласники дізналися, що  найдовше слово в українській мові містить 31 літеру! І це слово -«рентгеноелектрокардіографічного”.

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.