Вітаємо з перемогою!!!

З  метою залучення учнів до поглибленого вивчення природничих дисциплін 17 листопада 2021 року відбувся обласний конкурс творчих робіт для учнів 6-11 класів «Здорове життя-успіх буття».

Учениця 11 класу Андрущенко Юлія (вчитель Чорнуха Олена Миколаївна) зайняла 3 місце у номінації «Науково-дослідницька робота». Вона  представила роботу з теми «Оцінка впливу господарської діяльності на екологічний стан річки Суха Лохвиця».

Під час захисту Юлія продемонструвала творчий підхід та індивідуальне бачення екологічної проблеми.

Вітаємо Юлію та Олену Миколаївну з перемогою та бажаємо їм подальших успіхів і перемог!!!

Опубліковано у Агенція новин, Методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу. Додати до закладок постійне посилання.