До Міжнародного дня відмови від куріння

18 листопада світова спільнота відзначає Міжнародний день відмови від куріння. В цей день поліцейські   офіцери громади Кудеря Тарас Юрійович, Грищенко Володимир Сергійович та співробітниця ювенальної превенції Шагаєва  Карина  Миколаївна  завітали до учнів старших класів Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 , щоб  попередити  про негативні наслідки вживання тютюну, алкоголю та наркотичних засобів .

Особливу увагу працівники поліції звернули на недопустимість вживання підлітками наркотичних засобів, психотропних речовин, алкогольних напоїв та тютюнопаління, які негативно впливають на організм не тільки дітей, а й дорослих. Окрім цього, наголосили, що вживати ці речовини неповнолітнім в Україні заборонено законом.

Наприкінці зустрічі  представники поліції побажали учням завжди залишатися порядними, добрими і щирими людьми.

Опубліковано у "Школа сприяння здоров'я", Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.