20 березня –  Всесвітній день казки

Чи є на світі людина, яка хоча б раз у житті не мандрувала дивовижною країною казки?!   Напевно, ні !     У дитинстві всі мріють познайомитися з добрими феями, гномами, чарівниками. Кожен хоче мати чарівну паличку,  богатирську силу або         казкову вроду.

Напередодні  Всесвітнього дня  казки  творчі групи  3 – Б класу (класний керівник В.М. Пархоменко) підготували  виставу “Коли хто спить?” У  казці були задіяні усі   учні класу. Кожна дитина змогла показати свій талант:   виразне декламування віршів,   майстерний спів ,  вміння танцювати.

Діти із задоволенням спробували себе у ролі акторів, а глядачі насолоджувалися чудовим дійством, заряджалися позитивом  та гарним настроєм.

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.