16 лютого – День єднання

Здобувачі освіти Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 долучилися до відзначення Дня єднання. Зранку освітній заклад замайорів синьо-жовтими кольорами Державного Прапору, барвистими вишиванками та яскравими стрічками.

О 10:00 учні доєдналися у Всеукраїнській акції – виконали Гімну України. Діти разом із учителями підготували та провели флешмоби “Діти єднають Україну”, ” Долоньками дитячими сильна Україна”. З великим інтересом школярі взяли участь у роботі творчої майстерні «Щедрість рідної землі». Вони виготовили карту України із круп, збіжжя та насіння.
На знак підтримки свята, учні та вчителі з’єднали свої руки, чим підтримали дух єдності нашого народу!
В єдності – наша сила!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.