Створи годівничку – врятуй пташку!

До Дня годування пташок, який відзначають 3 лютого, члени учнівського самоврядування Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 розробили екологічний проєкт «Створи годівничку – врятуй пташку!» Його основним завданням було виготовлення різних видів еко-годівничок і розміщення їх на території школи.

Цього тижня здобувачі освіти реалізували перший етап проєкту. Вони взяли участь надзвичайному майстер-класі по виготовленню годівничок «Смаколики для пернатих». Їх оригінальність полягає у тому, що виготовлені вони не з дерева чи пластику, а із зернової суміші. На відміну від стаціонарних конструкцій, вони легко кріпляться до гілок, і виготовити їх можуть діти різного віку.
Такі годівнички не завдають шкоди природі, не потребують утилізації і приносять море задоволення у процесі їх створення.
Допоможемо пернатим пережити складні часи разом!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Учнівське самоврядування. Додати до закладок постійне посилання.