До Дня дитячих винаходів

17 січня в усьому світі відзначають День дитячих винаходів.
Здавалося, що може поєднувати шрифт Брайля, калькулятор, навушники з хутра, пакет з паперу з прямокутним днищем, водні лижі та прапор Аляски?Правильно: усі ці досить відомі зараз речі були винайдені дітьми. Кожен рік близько пів мільйона дітей і підлітків розробляють ігри, будують роботів та іншу техніку, гаджети,
модифікують старі та вигадують нові механізми.

Сьогодні з нагоди Дня дитячих винаходів у Лохвицькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів номер 2 працювала мобільна лабораторія. Здобувачі освіти мали можливість провести ряд дослідів та експериментів. У ході роботи учні фарбували пекінську капусту у різні кольори, спостерігали за “виверженням вулкану”, досліджували процес занурення мандарина у воду та вирощували “фараонових зміїв”

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.