Вітаємо переможця конкурсу “LEGO World”

🌟 Раді повідомити про успіх нашого юного конструктора Ільї Ящука з 2-Б класу! (учитель Заліська Яна Іванівна)
🚀🏆 Він здобув 2 місце в номінації LEGO “Світ навколо нас” на конкурсі “LEGO World”! 🌍🧩

Цей конкурс, організований нашим партнером – Станцією юних техніків – Центром науково-технічної творчості молоді м. Києва, має за мету розвивати творчі здібності, креативне та нестандартне мислення, а також навички конструювання серед дітей.
Ілья продемонстрував не лише свою винахідливість, але і відмінне розуміння “Світу навколо нас” через LEGO! 🌈🔧
Вітаємо Ілью та всіх учасників конкурсу за їхні перші успіхи та перемоги! 🌟👏 Нехай це буде тільки початок яскравих здобутків та великих звершень! 🚀🌟 #LEGOWorld #ТалановитіДіти #КонструкториМайбутнього

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи, Методичне об'єднання вчителів початкових класів. Додати до закладок постійне посилання.