Свято наближається

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду зимові канікули. Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. У переддень Нового року ми всі знову починаємо вірити в диво, сподіваємося на щасливі зміни і, затамувавши подих, загадуємо бажання.

Не обминув радісний, святковий настрій і нашу школу. Здобувачі освіти початкової школи стали учасниками незабутніх новорічних дійств. Учні разом із класними керівниками підготували святкову феєричну програму з новорічними сюжетами, на піснями, хороводами, танцями . По закінченню свята діти отримали Новорічні подарунки від Лохвицької міської ради.

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.