Відбувся І етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН

21 грудня відбулося засідання наукового товариства учнів МАН Лохвицької та Сенчанської територіальних громад. Вітаємо Гасанову Аміну, ученицю 10 класу школи та її наукового керівника Булду Н.Г. з успішним захистом науково-дослідницької роботи на тему “Дослідження проблеми наркозалежності та вивчення реалізації програми замісної підтримуючої терапії серед наркозалежних у місцевих громадах”, секція  “медицина”. Бажаємо успіхів та перемоги в обласному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт.

Опубліковано у Агенція новин, Методична робота, Методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу. Додати до закладок постійне посилання.