10 грудня увесь світ відзначав 75-річчя Загальної декларації прав людини. Полтавська мала академія наук ініціювала проведення І обласної учнівської науково-практичної конференції “Загальна декларація прав людини: до 75-річчя створення документу”.
Лохвицька ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 ніколи не лишається осторонь таких заходів, тому учні нашої школи з великим ентузіазмом взяли участь у роботі конференції, всі виступи були відзначені кращими у своїх секціях, учасники отримали сертифікати:
✨ Гасанова Аміна – учениця 10 класу (керівник Костоглод Л.А.);
✨ Жмака Євген – учень 11 класу (керівник Роман О.М.);
✨ Кольчевський Давід – учень 8 класу (керівник Онацький В.А.);
✨ Лихацька Марія – учениця 10 класу (керівник Костоглод Л.А.).
Вітаємо учасників та їх наукових керівників з успішним виступом на конференції, бажаємо подальших успіхів та перемог!
Опубліковано у Агенція новин, Методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу, Методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Додати до закладок постійне посилання.