Всеукраїнська акція «Національний тиждень читання»

З 4 по 10 грудня 2023 року стартувала щорічна Всеукраїнська акція «Національний тиждень читання». Гасло цьогорічного тижня читання – «Бути своїми»: про важливість зв’язку між поколіннями, між читачами й літераторами та між усіма українцями. У фокусі – постать Миколи Хвильового, 130 років від дня народження якого відзначається 13 грудня.
Здобувачі освіти Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 долучилися до загальнонаціонального флешмобу #тижденьчитання2023 #бутисвоїми.
У шкільній бібліотеці для учнів 11 класу пройшов урок літератури «Виставка однієї книжки». Діти слухали інформацію про важливість читання та результати PISА , вплив результатів досліджень на зміни в освітніх програмах європейських країн, виконати тестові завдання за творами М. Хвильового.
Опубліковано у Агенція новин, Методична робота, Методичне об'єднання вчителів початкових класів, Методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Додати до закладок постійне посилання.