Урок з мінної безпеки

Нова реальність, в якій ми тепер живемо, вимагає від нас нових знань. Ми постійно повинні дбати про безпеку – свою та наших дітей. А зараз ще й маємо вміти розпізнавати вибухонебезпечні предмети і знати правила поведінки. Цього ж треба навчати і наших дітей.

В рамках проєкту з інформування учасників освітнього процесу щодо правил поведінки з вибухонебезпечними предметами; попередження нещасних випадків, викликаних потраплянням людини на міну, для здобувачів освіти у школі були проведені інтерактивні уроки.

Діти ознайомилися з правилами мінної безпеки, виконували інтерактивні завдання та опанували 4  найважливіших  суперздібності:

1. Будь уважним!
  2. Не підходь!
  3. Не чіпай!
  4.  Телефонуй 101!
Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.