До Дня художника

У другу неділю жовтня святкують День художника. Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів.

Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика – невід’ємна частина національної культури, джерело духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українців. Творчі досягнення художників свідчать про потужний потенціал народу, сприяють створенню позитивного іміджу України у світі.
Здобувачі освіти Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 долучилися до святкування Дня художника. У фойє школи було оформлено творчу зону, де усі бажаючі могли проявити свої творчі здібності. Діти з радістю малювати, а створені власними руками роботи презентували на мобільній виставці .
Сьогодні кожен зміг відчути себе справжнім художником, продемонструвавши яскравий талант, креативність та майстерність.

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи, Учнівське самоврядування. Додати до закладок постійне посилання.