Табірну зміну «Дивосвіт- 2023» розпочато!!!

Ще не затихло відлуння Останнього дзвінка, а Лохвицька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2  вже гостинно відчинила двері перед мешканцями пришкільного табору «Дивосвіт», який  5 червня розпочав свою роботу. У цьому році у ньому налічується 130 діток, які розділені на чотири загони: «Пес Патрон», «Джавеліни», «Перці» та «Патріоти».

Сьогодні відбулося урочисте відкриття табірної зміни «Дивосвіт-2023». Розпочалося воно з святкової лінійки, на якій кожен загін презентував свою назву та закличку.  Після смачного сніданку урочистості продовжилися святково-розважальною програмою « Привіт, літо!». У ході якої  діти  змагалися у  конкурсах, брали участь у  різноманітних  естафетах, співали, танцювали, розповідали вірші, виконували сучасні руханки.  Кожний відпочиваючий у таборі знайшов собі справу до смаку!

Табірну зміну «Дивосвіт- 2023» розпочато!!!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.