ХVI Всеукраїнської інтернет – олімпіади «На Урок» (Зима – 2023)

Олімпіади «На Урок» допомагають покращити знання учнів та підготувати  їх до подальшого вивчення обраних дисциплін. А цікаві та різноманітні завдання, розкривають здібності школярів, підвищують  інтерес до навчання.

За результатами ХVI Всеукраїнської інтернет – олімпіади «На Урок» (Зима – 2023) з англійської мови  дипломи отримали:

Диплом І ступеня: Грищенко Влада, Терно Гліб (7-Б клас), Портей Софія, Шовко Артем, Малиш  Ангеліна  (5-А клас), Лобода Софія (3 клас).

Диплом ІІ ступеня: Захарченко Анастасія (3 клас), Кольчевський Давід (7-Б клас), Пугач Назар, Зубцов Дмитро (8-А клас).

Диплом ІІІ ступеня: Рибницький Родіон (3 клас), Захарченко Дмитро (7-А клас),  Деревянко Варвара (8-А клас), Малиш Анна (8-Б клас).

Вітаємо  переможців та їх наставника (Пугач Олену Валеріївну) з гарними результатами та бажаємо нових перемог!

Опубліковано у Агенція новин, Методичне об'єднання вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Додати до закладок постійне посилання.