Наша рідна українська мова – одна з найбагатших мов світу. Її порівнюють з калиною, бо вона така ж красива, як улюблений символ українців, її порівнюють зі співом солов’я, бо лине вона, як ніжна мелодійна пісня.
Сила слова безмежна! Воно здатне робити диво, бо хвилює найтонші струни людського серця.

Саме тому до Міжнародного Дня рідної мови з метою формування в учнів любові до рідної мови, бажання її вивчати, удосконалювати мовленнєві здібності та з метою виховання патріотизму, гордості за свою Батьківщину, у школі було проведено низку цікавих та пізнавальних заходів.
У 2-Б класі ( класний керівник Пархоменко В.М.) було проведено виховний захід «Наша мова солов’їна». Здобувачі освіти виготовили кейси «Мова- ДНК нації», які будуть постійно поповнювати мовними матеріалами. Учасники освітнього процесу взяли участь у дистанційній олімпіаді з української мови «Зима 2023». З особливим захопленням учні долучилися до поетичного флешмобу «Мова вище, ніж пташиний спів». Словниковий запас учнів збагатив слайд-вернісаж «Стіна слів».
Учні 4-А класу (класний керівник Лазука Н.П.) на базі публічної бібліотеки ім. Г.С.Сковороди долучилися до проведення виховної години «Наш скарб – рідна мова». Діти із задоволенням брали участь у словникових вікторинах, мовних іграх, конкурсах і квестах, а вірші та пісні про мову звучали в їхньому виконанні проникливо й душевно.
Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного українського слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Люблячи і вивчаючи рідну мову, учні виявляють свідоме бажання бути гідними громадянами своєї держави.
Будь сучасним! Розмовляй мовою країни, якою захоплюється світ!
Мова ПЕРЕМОГИ – УКРАЇНСЬКА!!!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.