Flowers4school

Сьогодні цікаво і незабутньо зустріли перший день зими учні та вчителі Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 Лохвицької міської ради Полтавської області. Вони висаджували квіти!!!

Наша школа стала учасником Всеукраїнського благодійного освітнього проєкту від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України Flowers4school.  Головна мета якого – навчити дітей садити цибулинні рослини, доглядати за ними, власноруч створювати квіткові композиції,  піклуватися про свою рідну школу.

Учні висаджували цибулини тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів та інших цибулинних  квітів із мрією про те, що вони розквітнуть у мирній Україні наступної весни,  саме під час святкування нашої ПЕРЕМОГИ!!!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи, Методичне об'єднання вчителів природничо-математичного циклу. Додати до закладок постійне посилання.