Зігрій захисника!

Здобувачі освіти Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2  долучилися до благодійної акції «Зігрій воїна» та взяли участь у виготовленні окопних свічок.

Для створення такої свічки потрібні порожні бляшанки, гофрований картон, віск та парафін.

Аби її зробити треба нарізати смужки картону, згорнути його «равликом» і помістити в бляшанку, залити розігрітим рідким воском.  Така свічка  просто мастхев для захисників.

За допомогою неї  можна освітити бліндаж або укриття, підсушити одяг, зігрітися чи закип»ятити воду.  Їх важко загасити вітром, вони не бояться вологи, їх можна запалювати не один раз. Ще один «плюс» таких окопних свічок – їм не страшний дощ чи сніг. З їхньою допомогою можна розпалити багаття навіть з мокрої деревини.  Їх  можна переносити, навіть, у кишені. Одна така свічка в бляшанці може горіти від 2 до 6 годин.

Отож, це незамінна річ на фронті для кожного бій!

Візьми  участь у виготовленні окопних свічок – зігрій захисника!!!

Разом до ПЕРЕМОГИ !!!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи, Учнівське самоврядування. Додати до закладок постійне посилання.