Увага! Дистанційне навчання!

З  1 вересня 2022 року учні нашої школи здобуватимуть освіту за дистанційною формою навчання.

Освітній процес буде організовано за допомогою безкоштовного вебсервісу Google Classroom,  сервісів для відеоконференцій Zoom та Google Meet.

Уроки  з використанням дистанційних технологій будуть проходити з чергуванням синхронних та асинхронних видів взаємодії вчителя і учнів згідно до розкладу та відповідатимуть санітарним вимогам і рекомендаціям МОЗ України.

У 2022-2023 н.р. навчальний заклад продовжує впроваджувати ведення електронних журналів та щоденників на онлайн платформі “Нові знання”.  Сервіс простий та зручний  у користуванні. Батьки в режимі онлайн бачитимуть інформацію про присутність дитини на уроках, рівень її успішності, коментарі та поради вчителів, а діти – отримуватимуть завдання, слідкуватимуть за розкладом та ін.

Опубліковано у Агенція новин, Дистанційне навчання. Додати до закладок постійне посилання.