Міжнародний День рідної мови

21 лютого  відзначається Міжнародний День рідної мови.

Мова – одне з найцінніших надбань, які створили й залишили наші предки.Вона   є душею нації, її генетичним кодом, у її глибинах народилося багато скарбів, якими пишається наш народ.

До відзначення Міжнародного дня рідної мови долучилася вся шкільна родина  Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2

У цей день в нашій школі  пройшли заходи  під гаслом  «Відчуй смак української мови!».

Учителі української мови та класні керівники 1-4 класів провели цікаві та пізнавальні вікторини, ігри, конкурси, квести  «Українська рідна мова – барвінкова, калинова, солов’їна».

Для усіх бажаючих читачів шкільний   бібліотекар  презентувала  виставку «Чудо, ім’я якому – книга». Члени гуртка «Літературне краєзнавство» Ельвіра Крук, Катерина Харченко, Ельвіра Унтило  та Дмитро Каплун у початкових класах провели пізнавально- конкурсну програму   « Мама, мир і Україна»

Кульмінаційним  етапом святкування став літературний флешмоб «Рідна мова чиста, як роса», учасники якої виразно декламували  віршів про мову.

Сьогодні ми є свідками відродження української мови. Вона заграла усіма барвами мелодійного слова в освітніх закладах, на вулицях міст і сіл. Вивчаючи і шануючи  рідну мову, школярі стають гідними громадянами своєї держави.

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.