Творчий звіт учителів – 2021

25 березня 2021 року у школі відбувся творчий звіт учителів, що атестуються.

Про свою роботу в міжатестаційний період звітували як досвідчені педагоги (Чорнухи Олександр Михайлович та Олена Миколаївна, учителі географії; Гресь Людмила Василівна, вчитель української мови та літератури; Бараннік Наталія Іванівна, вчитель німецької мови; Добрянська Наталія Василівна, вихователь ГПД, так і молоді, але творчі і креативні (Заліська Яна Іванівна та Фурса Яна Валеріївна, учителі початкових класів).

Педагоги з натхненням ділилися своїм педагогічним досвідом,    професійною майстерністю,  мистецтвом навчання і виховання, демонстрували  надбання і досягнення, вражали своїми талантами і здібностями.  Педагогічний колектив та адміністрація школи  відмітили  високий рівень професіоналізму педагогів, різноманіття форм та методів роботи з учнями, працездатність,   самовідданість та самовдосконалення.

Звіт став останнім етапом атестаційних випробувань та святом великої, щедрої, доброї вчительської душі, святом творчості вчителя.

Вітаємо всіх учителів, які блискуче завершують атестаційний рік, бажаємо натхнення і подальших творчих успіхів!

Опубліковано у Агенція новин, Методична робота. Додати до закладок постійне посилання.