19 березня –День народження Ліни Василівни Костенко

19 березня –День народження геніальної української письменниці , поетеси Ліни Василівни Костенко. Їй виповнюється 91 рік. Через впертість і неабияку сміливість її називають «залізною» жінкою, а ще сумлінням нації і живим класиком української літератури .

У шкільній бібліотеці Лохвицької ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 розгорнулася книжково-ілюстративна виставка «Я вибрала долю собі сама». Переглядаючи матеріали виставки, здобувачі освіти  мали змогу познайомитися з життєвим та творчим шляхом поетеси. Для постійних відвідувачів бібліотеки Валентина Михайлівна Цюцюра провела інформаційну перерву «Ліна Костенко та її поезії»

Ліна Костенко пише вірші для дорослих, але у неї є поезії і для дітей. Весняний поетичний story-time сподобався учням 2-А класу ( класний керівник Лазука Н.П.). Діти залюбки читали  вірші поетеси про весну,про рідну землю, про природу.

«І якби на те моя воля,

Написала я б скрізь курсивами:

-Так багато на світі горя,

Люди будьте взаємно красивими!»

Такими поетичним закликом до людства розпочався бібліотечний урок у 4-Б класі ( класний керівник Пархоменко В.М.)

Діти зробили чудові ілюстрації до творів поетеси ,декламували її вірші, інсценували поетичну казку «Бузковий цар»

Твори  Ліни Костенко вчать нас відкривати таємниці прекрасного, вчать відчувати рідне слово, його багатство і красу

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи, Сторінка бібліотекаря. Додати до закладок постійне посилання.