Міжнародний день числа “Пі”

16 березня 2021 року у 6-А класі Лохвицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №2 учителькою математики Роман Оленою Миколаївною до Міжнародного дня числа «Пі» був проведений експеримент , у ході якого здобувачі освіти мали змогу практично знайти наближене значення числа «Пі».

У ході дискусії учні, на основі отриманих раніше знань , встановили, що число «Пі» – константа , яка дорівнює відношенню довжини кола до її діаметра. Далі  на шестикласників чекала практична частина: вони провели три експерименти по обчисленню числа «Пі», усі три результати дали наближене значення магічного числа.

Експеримент   по знаходженню  наближеного числа «Пі» у 6-А класі відбувся успішно!

Опубліковано у Агенція новин, Виховна робота, Виховні заходи. Додати до закладок постійне посилання.