Робота рятувальної групи

Функціональне завдання рятувальної групи

ЗАВДАННЯ ГРУПИ:

–   забезпечення постійної готовності сил і засобів цивільного захисту до   ліквідації надзвичайних ситуацій, пожеж та їх наслідків;

–  проведення невідкладних робіт із ліквідації наслідків надзвичайних

– ситуацій, гасіння пожеж та організація життєзабезпечення постраждалого населення;

– надання з використанням спеціальних аварійно-рятувальних засобів допомоги у  разі виникнення подій у побуті, які загрожують їхньому життю і здоров’ю або можуть завдати матеріальної шкоди;

– участь у міжнародному співробітництві у сфері цивільного захисту.

Рятувальна група призначається

— для підготовки органів управління і сил до виконання робіт, організацію їх проведення, оперативне та матеріально-технічне забезпечення, пошуку і рятування постраждалих, надання їм екстреної медичної допомоги та транспортування до закладів охорони здоров’я, евакуацію або відселення людей із зони надзвичайної ситуації; припинення або зменшення дії небезпечних факторів, локалізацію зони надзвичайної ситуації; надання екстреної медичної допомоги постраждалому населенню у районі виникнення надзвичайної ситуації та місцях тимчасового розміщення постраждалого населення;надання психологічної допомоги постраждалому населенню та проведення медико-психологічної реабілітації постраждалих та осіб, які залучалися до ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Функціональні обов’язки

командира рятувальної групи

Підпорядковується начальнику ЦО, начальнику штабу ЦО об’єкта і відповідає за підготовку особового складу рятувальної групи до ведення рятувальних робіт у місцях ураження та районних стихійних лих.

1. При виникненні НС

1.1 Зібрати і привести в бойову готовність / особовий склад рятувальної групи.

1.2 Забезпечити особовий склад групи 313, приладами радіаційної та хімічної розрядки необхідним для ведення рятувальних робіт інструментом і майном.

1.3 Організувати проведення рятувальних робіт і надання першої медичної допомоги постраждалим.

1.4 Організувати проведення часткової санобробки особового складу групи.

1.5 Постійно підтримувати зв’язок з начальником ЦО і штабу ЦО об’єкта і доповідати про виконану роботу.

1. II. У мирний час

2.1 Знати керівні документи з ЦО.

2.2 Знати склад рятувальної групи, їх завдання та можливості забезпеченість засобами захисту та майном для ведення рятувальних робіт та надання першої медичної допомоги.

2.3 Знати рівень підготовки особового складу групи.

2.4 Постійно удосконалювати особисту підготовку по ЦО, організовувати та проводити заняття з особовим складом по загальної спеціальної підготовки та дотримання заходів безпеки.

2.5 Брати участь у розробці плану ЦО об’єкта.

2.6 Знати розташування приміщень об’єкту і найбільш небезпечні місця, де можуть виникнути.

2.7 Постійно підтримувати зв’язок з начальником ЦО і начальником штабу ЦО об’єкта.

Іменний склад рятувальної групи

№з\п Найменування посади ПІПУчасника Ким працює Посильний
1 Командир групи Милка Т.І. Вчитель фізики
2 Учасник групи Дерев’янко А.В. Класний керівник
3 Учасник групи Пархоменко В.М. Класний керівник
4 Учасник групи Заліська Я.І. Класний керівник
5 Учасник групи Лазука Н.П. Класний керівник
6 Учасник групи Фурса Я.В. Класний керівник
7 Учасник групи Хоменко С.І. Класний керівник
8 Учасник групи Пономаренко Т.В. Класний керівник
9 Учасник групи Костоглод Л.А. Класний керівник
10 Учасник групи Ігнатьєва Н.А. Класний керівник
11 Учасник групи Гресь Л.В. Класний керівник
12 Учасник групи Лісова А.С. Класний керівник
13 Учасник групи Роман О.М. Класний керівник

Командир рятувальної групи

Опубліковано у Організація ЦЗ у школі, Цивільний захист. Додати до закладок постійне посилання.