ПАМ’ЯТКА для учнів та батьків на зимові канікули

ПАМ’ЯТКАдля учнів та батьків на зимові канікули

БЕРЕЖІТЬ СЕБЕ САМІ !

1. Постійно дотримуйтесь правил дорожнього руху. Ніколи не порушуйте їх, це небезпечно для життя. Переходьте вулицю тільки у відведених місцях. Не влаштовуйте ігри на проїжджій частині вулиці.
  2. Не грайтеся сірниками та іншими легкозаймистими предметами. Будьте обережними з газом. Не вмикайте його без дозволу батьків та без потреби.
  3. Не прикрашайте ялинку ватою, паперовими іграшками. Не запалюйте бенгальські вогні, свічки.
  4. Не чіпайте невідомі вам предмети. При виявленні вибухонебезпечних предметів, повідомте дорослих.
  5. Будьте обережними з електроприладами. Не вмикайте їх без дорослих. Не торкайтеся оголених проводів.
  6. Не чіпайте бездомних кішок та собак. Спілкування з ними призводить до нещасних випадків.
  7. Не ходіть на водоймища. Тонкий лід – це небезпечно для життя.
  8. Не спілкуйтеся  з незнайомими людьми.
  9. Будьте обережними під час катання на санчатах, лижах, ковзанах. Не гуляйте довго під час сильних морозів.
  10. Щоб не захворіти на коронавірусну інфекцію потрібно:

• Мити руки з милом та водою або з використанням засобів на основі спирту.
  • Дотримуватися дистанції принаймні 1,5 метра між собою та будь-ким, хто кашляє або чхає.
  • Уникати торкання очей, носу та роту.
  • Під час кашлю або чхання  прикривати рот та ніс зігнутим ліктем або серветкою. Після використання негайно позбудьтеся серветки і вимийте руки.

Якщо у вас є симптоми хвороби (гарячка, кашель, ускладнене дихання, втрата смаку…) :, то

1. Залишайтеся вдома.
  2. Подзвоніть своєму сімейному лікарю.
  3. Опишіть йому симптоми.
  4. Виконуйте інструкції свого лікаря.
  5. У невідкладних станах — температура вище 38, яка не збивається, та ускладнене дихання — терміново викликайте “швидку” за номером 103.

Дбайте  про своє здоров’я та життя!

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

1. Не залишайте дітей без догляду. Знайте, де і з ким бувають Ваші діти, чим вони займаються.
  2. Випускаючи дитину на прогулянку, нагадуйте їй про правила дорожнього руху, не дозволяйте купувати петарди, запалювати бенгальські вогні.
  3. Не залишайте колючі, ріжучі предмети та сірники у легкодоступному для дітей місцях.
  4. Не допускайте переохолодження дитини. Постійно нагадуйте про правила власної безпеки.

Шановні батьки, дбайте про здоров’я та життя Вашої дитини!

Бажаю гарних канікул!!!

З повагою,

класний керівник

Опубліковано у "Школа сприяння здоров'я", Виховна робота. Додати до закладок постійне посилання.