Розвиток творчих здібностей у дітей (поради батькам)

В останні роки психологи стурбовані кризою дитячої творчості та спонтанної гри. Сучасні діти бувають так завантажені заняттями в школі, на курсах і в спортивних секціях, що у них майже не буває вільного часу. Якщо буває, вони проводять його в гаджетах. Але ж правила встановлюємо ми, дорослі. Простіше завантажити нову іграшку на планшет, ніж придумати творче заняття для дитини і витримати можливий безлад. Якщо ж діти захопляться чарівним світом творчості, у них з’явиться можливість висловитися, заявити про себе, залишити свій слід, що важливо для кожної дитини.

Прямо зараз в різних куточках планети грають діти, чиї ідеї коли-небудь змінять світ. Ніхто не може знати, що саме стане поштовхом для нового винаходу, геніального роману або картини, але творчість варто заохочувати не тільки в надії на створення шедевра.                                                           Творчість робить будні веселіші і радісніші. Пробуючи різні його види, діти вчаться розуміти, що їм цікаво, що виходить краще, а що вимагає зусиль і часу. Можливість придумати, зробити, доробити так, як хочеться, розвиває у них впевненість у собі і дарує задоволення.

Так як же батькам підтримати розвиток творчого початку? Ось кілька рекомендацій.

Опубліковано у Сторінка шкільного психолога. Додати до закладок постійне посилання.